„Cyber o’clock” wystartował!

W ubiegłym tygodniu odbyło się pierwsze spotkanie cyklu „Cyber o’clock”, realizowanego w ramach projektu „Bezpieczeństwo w Cyberprzestrzeni”. Studenci Uniwersytetu WSB Merito w Poznaniu przekonali się, że o cyberbezpieczeństwie można mówić jasno i bez zbędnego żargonu. „Cyber o’clock” powstał po to, by rozmawiać o zagrożeniach i bezpieczeństwie w sieci w sposób konkretny i angażujący – bez nadmiaru slajdów, za to z praktyczną wiedzą i odniesieniem do realnych sytuacji, które dotyczą każdego z nas. Pierwsze spotkanie: Twoje pieniądze i dane w sieci […]